Tomáš Pospíchal

Tomáš Pospíchal

Project Director, Ivitera a.s.,
šéfredaktor HRnews.cz

 

Tomáš Pospíchal pochází ze Znojma, vystudoval místní gymnázium, následně Sportovní management a cestovní ruch na Univerzitě Hradec Králové. Vysokoškolské vzdělání ukončil na České zemědělské univerzitě v Praze na Provozně-ekonomické fakultě.

Ve společnosti Ivitera stojí Tomáš u zrodu projektů jako Meetings.cz, JobCity.cz a odborných zpravodajských webů HR News a Management News. HR News a Management News jsou předními českými weby zaměřenými na novinky z oblasti profesního rozvoje a manažerského vzdělávání. V rámci těchto médií se Tomáš zaměřujeme na generování unikátního obsahu a business leads. Je zakladatelem největší české diskusní skupiny se zaměřením na HR na LinkedIn - HR News - zprávy z HR a managementu. Projekt Meetings.cz je jednou z nejobsáhlejších databází prostor vhodných pro firemní akce, školení a konference. V rámci tohoto projektu vedl v letech 2005 – 2012 Agenturu Meetings a realizoval několik desítek konferencí, firemních akcí a teambuildingů. Z referenčních akcí je nutno jmenovat kompletní přípravu a organizaci konferencí top managementu skupiny ČSOB, setkání zaměstnanců společnosti ČEZ a desítek interních školicích akcí pro Telefónica O2.


Tomáš Pospíchal mimochodem procestoval poušť Atacama, projel polovinu trati Rallye Dakar, neúspěšně se pokusil zdolat Kilimanjaro. Stál rovněž u založení florbalového klubu 1.FbC Znojmo, jehož byl prezidentem v prvních pěti letech jeho činnosti. Ve volném čase se věnuje florbalu, squashi, turistice i cyklistice a poznávání vinařských regionů Evropy. 

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

---slider pro resp---

slider slider slider

Czech Industry Challenge

V. ročník CICHu odstartuje již brzy!

Osvětová platforma pro subjekty z rozmanitých odvětví průmyslu pro podporu růstu

jejich značky, příliv zakázek a talentů.


Odhalení skrytých krás českého průmyslu

formou návazné osvětové putovní výstavy Czech Industry Photo především pro rodiče, děti a mládež.

 

patička

CZECH INDUSTRY CHALLENGE

© 2019

.

.

.

.