DITA FORMÁNKOVÁ

Predseda-dita-prikrylova-vyzva-3-final-bw-kopie

Dita Formánková (Přikrylová)

zakladatelka a ředitelka organizace Czechitas

 

Dita Přikrylová je datová analytička a ředitelka organizace Czechitas, kterou v roce 2014 založila. Absolvovala Gymnázium Jakuba Škody v Přerově. Na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v roce 2011 obhájila bakalářskou práci na téma „Optimalizace podnikových procesů zavedením čárových kódů“, v roce 2013 pak diplomovou práci s tématem „Řízení projektů nasazením podnikových portálů“ a získala titul inženýra.

Ve studiu pokračovala na Fakultě informatiky, na jejíž katedře počítačových systémů a komunikací v rce 2016 obhájila závěrečnou práci v angličtině na téma „Business intelligence models for capturing and analysis of enterprise marketing data. Na ekonomicko-správní fakultě se přihlásila na doktorské studium s cílem dostat do ekonomie více informatiky.

Pracovala jako risk konzultant a datová analytička, ale po úspěchu kurzu programování webových aplikací se s kamarádkou rozhodla založit neziskovou organizaci Czechitas a v pořádání workshopů především pro ženy pokračovat. V rozhovorech přednáškách uvádí, že malý počet žen pracujících v oboru IT je zakořeněn především ve stereotypech a představuje na trhu práce velký nevyužitý potenciál.

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

---slider pro resp---

slider slider slider

Czech Industry Challenge

V. ročník CICHu startuje 24. června!

Osvětová platforma pro subjekty z rozmanitých odvětví průmyslu pro podporu růstu

jejich značky, příliv zakázek a talentů.


Odhalení skrytých krás českého průmyslu

formou návazné osvětové putovní výstavy Czech Industry Photo především pro rodiče, děti a mládež.

 

patička

CZECH INDUSTRY CHALLENGE

© 2019

.

.

.

.