Výzva 5 - TOP (NE)PRACOVNÍ PROSTOR


Máte kdekoli uvnitř nebo venku v rámci podnikového areálu netradiční pracovní či nepracovní prostor, kterým může být například relaxační koutek? Přihlašte jej do CICHu! Tím se odlišíte od konkurence a pomůžete si tak ke zviditelnění Vaší značky zaměstnavatele a nalákání nespokojených talentovaných zaměstnanců odjinud právě do Vaší firmy. Takové pracovní i nepracovní prostředí určené pro Vaše zaměstnance může být i z Vaší zahraniční pobočky.

Uvítáme jakoukoli ukázku nově vybudovaného, respektive modernizovaného prostoru pro zaměstnance v interiéru nebo exteriéru Vašeho podnikového areálu, kde plní funkci pracovní, setkávací, relaxační, stravovací, vzdělávací, převlékací, očistnou, ozdravnou, případně jinou. Váš popis daného prostoru ve Word dokumentu musí rovněž obsahovat minimálně 3 fotografie pořízené z různých úhlů popisovaného interiéru/exteriéru včetně vítaného odkazu na krátké video (stále jako součást tohoto jediného Word dokumentu).


Hezkým a netradičním příkladem relaxačního koutku, respektive malé setkávací místnosti uvnitř podnikového areálu může být karavan (viz úvodní fotografie), který si nechala nainstalovat společnost Google. I výrobní podniky mohou mít pro své zaměstnance vytvořený zajímavý (ne)pracovní prostor. Kreativním nápadům se meze v CICHu nekladou! uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

---slider pro resp---

slider slider slider

Czech Industry Challenge

Připravujeme start IV. ročníku

Národní iniciativa pro firmy z rozmanitých odvětví průmyslu pro podporu růstu

jejich značky, příliv zakázek a talentů.


Odhalení skrytých krás českého průmyslu

formou návazné osvětové putovní výstavy „Czech Industry Photo“

především pro rodiče, děti a mládež.

 

patička

CZECH INDUSTRY CHALLENGE

© 2019

.

.

.

.