Výzva 4 - NEVŠEDNÍ INTERKA A AMBASADOR


V
 rámci této výzvy má Vaše firma letos příležitost:

 

*  Pochlubit se nevšedním příkladem z vnitropodnikové komunikace realizované pro Vaše zaměstnance, agenturní pracovníky, rodiče na mateřské dovolené nebo vysloužilé zaměstnance v důchodu. Důraz se klade na netradiční nápad a kreativitu. Přihlašovat byste tedy NEměli Váš klasický podnikový zpravodaj (tedy pokud není něčím unikátní), ale jiný nástroj z Vaší interní komunikace, který se Vám ve firmě osvědčil a který se jinde jen tak nevidí! V případě, že si nejste jistí, zda by se zrovna ten Váš komunikační počin k přihlášení hodil, kontaktujte s dotazem realizační tým CICHu ještě před vyplněním on-line přihlášky.

A/NEBO

*  Vložit fotografii s popisem nevšedního firemního ambasadora. Tím může být například Váš současný i bývalý zaměstnanec, student, na míru ušitý maskot, CEO, animovaná komiksová postavička, reálné zvíře, influencer, externista nebo někdo jiný. Tento popis můžete navíc doplnit i odkazem na krátké video, případně vizualizaci, ilustraci aj. Porota uvítá a v hodnocení upřednostní ukázky, jež budou mít nápad, nevšednost, inovaci a strategické propojení na Váš podnik, produkt či službu nebo český průmysl jako celek.

 

Pokud jsou součástí doprovodných fotografií či videa nějaké osoby nebo cizí majetek, jako přihlašovatel si ve vlastním zájmu zajistěte jejich písemný souhlas s veřejnou publikací a to ještě před zapojením do CICHu. Do této výzvy se můžete jako firma přihlásit přes tlačítko uvedené níže.

 

  

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

---slider pro resp---

slider slider slider

Czech Industry Challenge

Připravujeme start IV. ročníku

Národní iniciativa pro firmy z rozmanitých odvětví průmyslu pro podporu růstu

jejich značky, příliv zakázek a talentů.


Odhalení skrytých krás českého průmyslu

formou návazné osvětové putovní výstavy „Czech Industry Photo“

především pro rodiče, děti a mládež.

 

patička

CZECH INDUSTRY CHALLENGE

© 2019

.

.

.

.