Výzva 4 - NEVŠEDNÍ AMBASADOR A EVENT


Zajímavým firemním ambasadorem může být například Váš zaměstnanec, reálné zvíře, influencer nebo třeba i maskot v podobě 2D či 3D (animované) postavičky. A se skvěle zvádnutým firemním eventem, zorganizovaným pro Vaše zaměstnance, jejich rodiny, studenty, novináře či zákazníky, se může jednat o zajímavé propojení, které Vám může pomoci pozvednout (nejen) Vaši značku zaměstnavatele.
 V rámci této výzvy má Vaše firma příležitost:


*  Vložit fotografii s popisem nevšedního firemního ambasadora. Tím může být například Váš současný i bývalý zaměstnanec, student, na míru ušitý maskot, CEO, animovaná komiksová postavička, reálné zvíře, influencer, externista nebo někdo jiný. Tento popis můžete navíc doplnit i odkazem na krátké video.

*  Zároveň se pochlubit nápaditým eventem, který jste zrealizovali sami či s pomocí dodavatelů  uvnitř či mimo firemní areál pro Vaše zaměstnance a jejich rodiny, klienty, novináře, dodavatele, místní komunitu atd. Důraz se klade na nevšednost = inovaci a nadstandardní klientský přístup, který bude rozepsán a doložen foto a/nebo videodokumentací.


Pokud jsou součástí doprovodných fotografií či videa nějaké osoby nebo cizí majetek, jako přihlašovatel si ve vlastním zájmu zajistěte jejich písemný souhlas s veřejnou publikací a to ještě před odesláním online přihlášky do CICHu.

 

  

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

---slider pro resp---

slider slider slider

Czech Industry Challenge

vítěze roku 2020 najdete v sekci Aktuality

Národní iniciativa pro firmy z rozmanitých odvětví průmyslu pro podporu růstu

jejich značky, příliv zakázek a talentů.


Odhalení skrytých krás českého průmyslu

formou návazné osvětové putovní výstavy „Czech Industry Photo“

především pro rodiče, děti a mládež.

patička

CZECH INDUSTRY CHALLENGE

© 2019

.

.

.

.